Упаковка

Коли вибір здійснено й замовлення оформлено, час перейти до не менш важливого етапу – упаковки продукції. Коли мова йде про живі культури або цибулини квітів, надзвичайно важливо правильно запакувати та делікатно транспортувати товар, аби не пошкодити його й не дозволити зіпсуватися. Компанія «Biogardis» запевняє Вас, що такої прикрості не станеться в жодному разі, оскільки ми пакуємо продукцію з використанням інноваційних європейських технологій, які дозволяють вам отримати товар цілим і неушкодженим. Дані технології покликані мінімізувати шок, який можуть отримати рослини під час переїзду, а також допомогти швидкій адаптації до нового місця посадки та кліматичних умов.

Упаковка обирається в залежності від сорту й виду товару, але обов’язковою умовою є збереження вологи, яка забезпечує життєдіяльність рослини. Саме тому нами обрано торф’яний субстрат для пакування, який максимально зволожується, а кінчики пагонів обробляються спеціальним методом, що зберігає рослину в здоровому презентабельному вигляді. Саджанці зберігаються із дотриманням певного температурного режиму та фасуються на сучасному обладнанні, яке дозволяє утримувати необхідний рівень кисню, що дуже важливо між пересадками рослин. Замовлення фасується в коробки з вентиляційними отворами для доступу повітря, а рослина міцно фіксується всередині – таким чином вона не пошкодиться при випадковому струшуванні чи перевертанні коробки.

Важливо зазначити, що весь живий товар, окрім цибулин, фасується в спеціальний субстрат та гідрогель, а саджанці відправляються з закритою кореневою системою. Коренева система троянд, плодових дерев, ягідних культур і полуниці пакуються у вологий торф’яний субстрат, збагачений мінералами з додаванням агроперліту. Це збільшує час утримання вологи до одного місяця.

Декоративні і екзотичні рослини ми відправляємо у фірмовому контейнері, який до відправки зберігається в холодильнику за температури від 2 до 5 градусів вище нуля. Квітучі рослини готують до транспортування в стані спокою – так вони отримують менший шок від пересадки. Не переймайтеся, якщо корені здадуться Вам нежиттєздатними – вони можуть перебувати у «сонному» стані, і незабаром порадують вас новими паростками.

Максимально комфортно відчувають себе під час упаковки й перевезення цибулини квітів, які після зберігання в холодному приміщенні фасують в пакети з перфорацією, а для деяких різновидів додають субстрат з мінеральними добривами. Усі без виключення рослини маркуються кольоровим стікером, на якому вказано назву й артикул товару. Кожен різновид продукції доповнюється схемою правильної посадки рослини, а наші менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання щодо пересадження рослини та догляду за нею.

Компанія «Biogardis» упевнена, що Ви будете задоволені співпрацею з нами, отримавши високу якість товару й сервісу за приємними цінами!