Як зробити замовлення?

Під час вибору продукції слід пам’ятати, що на постійній основі ви можете замовити саджанці дерев та деякі культури доступні лише в певний період часу (весна – осінь). Наприклад, саджанці полуниці та декоративні рослини замовляються з березня по листопад, плодово-ягідні культури й саджанці троянд – у періоди березень-червень і серпень-листопад, а цибулини квітів залежать від фази цвітіння й приймаються до замовлення в індивідуальному порядку. Обробка замовлень відбувається протягом робочого дня, тоді вони відправляються до вашого міста.

 

Оформлення покупки на сайті:

Оформити заявки на сайті Ви можете цілодобово, вони будуть оброблені найближчим часом. Це найбільш зручний спосіб, оскільки ви можете зробити замовлення в будь-який зручний для Вас час, без вихідних і святкових днів, не виходячи з дому. Для цього необхідно:

  • обрати бажану позицію;
  • натиснути кнопку «Купити» справа від фото;
  • натиснути кнопку «В корзині» чи продовжити покупки (другий варіант дозволить залишити товар у корзині, додавши до нього інші позиції);
  • перевірити, щоб усі продукти потрапили до «Корзини», а також уточнити їх кількість;
  • ввести промокод (якщо ви його маєте);
  • заповнити анкету, вказавши особисті дані;
  • обрати спосіб оплати й доставки;
  • натиснути кнопку «Підтвердити замовлення».

Якщо ви все зробили відповідно до інструкції, то отримаєте на зазначену в анкеті електронну скриньку номер вашого замовлення із підтвердженням.

Якщо виникли запитання – до ваших послуг завжди працюють консультанти, де Ви можете уточнити способи оформлення покупок чи інші запитання.

В телефонному режимі.

Зателефонуйте за номерами 097-775-37-17, 093-775-37-17, 099-945-77-15 і продиктуйте замовлення нашому менеджеру, а також отримайте безкоштовну консультацію щодо пересадки й догляду за рослинами, упаковки й доставки продукції.

Ми пропонуємо скористатися послугою зворотного дзвінка. Для цього ви маєте натиснути , вказати свій номер телефону й зачекати, коли наші співробітники зв’яжуться з вами – це відбудеться найближчим часом.

Особистий кабінет

Для зручності ми пропонуємо вам зареєструватися на сайті й оформити особистий кабінет, де будуть відображатися ваші замовлення. Так можна відстежити історію замовлень. Також зареєстровані клієнти матимуть певні бонуси й переваги, про які дізнаватимуться особисто.

Якщо на будь-якому етапі оформлення замовлення у вас виникли труднощі – будемо раді допомогти. Для цього пропонуємо телефонний зв’язок у робочий час (з 9 до 18 в будні дні) чи спілкування на e-mail цілодобово.

Чекаємо на ваші замовлення!