Доставка і оплата

Після вибору бажаних товарів і оформлення замовлення ви можете обрати найзручніший варіант доставки й оплати продукції. Співробітники компанії Biogardis готові прийняти ваше замовлення цілодобово, у будь-яку пору року, але ви маєте пам’ятати, що деякі категорії товарів доступні лише в певний період. Отже, саджанці полуниці та деякі декоративні рослини можна замовити з березня по листопад місяць, плодово-ягідні культури й троянди – з березня по червень і з серпня по листопад, цибулини квітів певних видів – суто індивідуально, залежно від фази цвітіння, а саджанці інших садових культур і дерев можна замовляти протягом цілого року.

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ

Кур’єрська доставка

По всій території Україні можна замовити доставку товарів кур’єром, який доставить Ваше замовлення до дверей.

Вартість доставки визначається індивідуально, залежно від віддаленості населеного пункту та ваги посилки.

Нова пошта

Очевидно, у такий спосіб отримання замовлення буде найзручнішим варіантом, якщо ви мешкаєте в Україні, оскільки майже в кожному населеному пункті – від великих міст до селищ – наявні відділення транспортної компанії «Нова пошта». Посилка надходить до офісу компанії-перевізника, звідки ви можете забрати її протягом 5 діб, не оплачуючи зберігання.

Час і вартість доставки визначаються згідно з тарифами перевізника. Попередньо ви можете порахувати приблизну суму на сайті компанії «Нова пошта», зазначивши населений пункт і обсяг замовлення novaposhta.ua

Укрпошта Експрес

Ідентичним до «Нової пошти» є варіант пересилання транспортною компанією «Укрпошта Експрес». Якщо відділення цього перевізника розташовано зручно для Вас – ми відправимо посилку до їх офісу або кур’єр доставить Вам до дверей.

Радимо заздалегідь ознайомитися з часом і вартістю доставки, які визначаються згідно з тарифами перевізника ukrposhta.ua

Безкоштовна доставка

Приємний бонус: ми беремо витрати за доставку на себе, якщо ваше замовлення перевищує суму в 1100 грн. У такому разі доставка безкоштовна!

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ

Передоплата

Після оформлення замовлення ви отримуєте реквізити карти ПриватБанку, на яку вносите передоплату в зручний спосіб: через систему «Приват 24», термінал чи касу банку.

Післяоплата

Післяоплата передбачає, що ми відправляємо замовлення, яке ви можете оплатити при отриманні в офісі обраної вами транспортної компанії-перевізника.

Якщо ви маєте запитання щодо внесення оплати чи способів доставки замовлень, зв’яжіться з нашими менеджерами у зручний спосіб і отримайте вичерпні відповіді на хвилюючі питання.