Про нас

Ми раді вітати Вас в нашому Інтернет-магазині. Тут Ви можете знайти всі необхідні Вам товари для саду, городу та озеленення.

Biogardis – молода, перспективна компанія, яка успішно працює на теренах України та Європи. Основний акцент ми робимо на сертифіковану та біо-продукцію відповідно до вимог та бажань споживачів. Пропонуємо саджанці різноманітних видів рослин на будь-який, навіть найвибагливіший смак. Серед них, наприклад, є в асортименті рідкісні сорти і культури колоновидних, карликових дерев, декоративних та хвойних рослин, великий вибір троянд та екзотичних кімнатних рослин.

Ми реалізовуємо продукцію вирощену в українських розплідниках, тому вона добре приживається на тереторії всієї України, а також маємо саджанці з кращих, перевірених часом, розплідників Європи. При пересилці весь товар, окрім цибулин, фасується в спеціальну грунтосуміш. Всі саджанці відправляються з закритою кореневою системою. Щоб Ви довго не чекали на виконання замовлення ми, компанія Biogardis, маємо власний склад, де в належних умовах зберігаються і чекають на Вас майбутні дерева.

 Наші консультанти нададуть вам фахову допомогу у виборі необхідних рослин. Працюючи з нами Ви отримаєте:

  • Якість –  весь посадковий матеріал гарантовано якісний. Крім того, ми завжди знаходимося на зв’язку, щоб проконсультувати Вас з будь-якого питання, відносно нашої продукції.
  • Комфортабельність – приймаємо замовлення так, як Вам зручно: через сайт, електронною поштою або за телефоном.
  • Вигоду – даруємо знижки, організовуємо розпродажі та акції.
  • Гарантію якості – ми гарантуємо Вам 100% повернення оплати і заміну товару впродовж 14 днів з дня отримання Вашого замовлення в разі, якщо Ви будете незадоволені якістю товару.
  • Допомогу – ми проводимо маркування – на кожен саджанець прикріплюємо кольорову наліпку з назвою товару, а наші спеціалісти дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

Ну що, Ви вже продумали яким хочете бачити свій власний райський куточок? Живий простір, який Ви створите з різноманіття рослин, котрі ми пропонуємо вашій увазі, надовго створить  у вашій садибі енергію добра, злагоди, любові.

Звертайтесь до нас і ми подбаємо про якісний матеріал для його створення.